פתרונות

חברת ECI TELECOM:
אי סי איי טלקום היא מובילה עולמית בשווקי (MSAG (Multi Service Access Gateway פס רחב. לחברה בסיס מותקן של מעל 7 מליון קווים של פלטפורמת גישת הפס-הרחב Hi-FOCuSTM, והיא מסייעת לספקי השירות לבצע פריסות שירותי triple-play (אינטרנט, טלוויזיה, טלפון) תוך הפחתה של עלויות התפעול הראשוניות והשוטפות. Hi-FOCuSTM MSAG של אי סי איי הם שערים (gateways) מתקדמים בצפיפות-גבוהה שיכולים לטפל באלפי קווי מנויים מכל הסוגים: ADSL, ADSL2, ADSL2+, G.SHDSL, VDSL, PON, Fiber, POTS ו-ISDN. הפלטפורמה, אשר הוכחה כיעילה תחת תנאי אמת, תורמת לשיפור ערך התשתית של הספקים על ידי מתן גישה סימולטנית ליישומי קול, נתונים, ווידאו ויישומי הדור-הבא.
הציוד:
מערכת בתצורת MSAG  המכילה בתוכה אפשרות ל VOICE , DATA ו- IPTV לכל מנוי.  בטכנולוגיית ADSL2+, רוחב פס לכל מנוי קצה הנו 24 מגה, כמו כן ניתן להפוך מנויים נבחרים למנוי VDSL2  מה שאומר
שיקבלו רוחב פס של עד 300 מגה - לקישור מפעלים ומשרדים ללא צורך בהשחלת כבל נחושת נוסף או סיב אופטי אלא שימוש בזוג הקיים. בנוסף ניתן להוסיף כרטיס GPON אשר תומך בחיבור של עד 500 מנויי קצה ע"ג סיבים אופטיים ללא כל שינוי במערכת הניהול או בארון התקשורת. כל הכרטיסים תומכים בהחלפה מהירה תוך כדי עבודה של שאר המערכת.
כרטיס הבקרה (CPU) מנהל את כרטיסי השירות  ושומר את כל מידע המשתמש ונתוניו כך שבעת החלפת כרטיס המערכת תעלה אליו את כל הנתונים בצורה אוטומטית ללא כל צורך לשמור גיבויים או רשימות .
המוצר מגיע כארון 19" בעל יחידת מתח הממתגת אוטומטית בן מתח רשת למתח מצברים. גובה המערכת הנו כ- 38 ס"מ (8U ). כמו כן המערכת כוללת אפליקציה גרפית GUI להתקנה על כל מחשב לבקרה ושליטה במנויים וברוחבי הפס.
נתונים עיקריים - ממשקי שירות:
ADSL2+, VDSL2, SHDSL.bis, Ethernet, GPON, POTS, E1
ממשקי רשת:
GigE, 10GigE
פרוטוקולי VoIP:
H.248, SIP
ECI’s M82 Multiservice Access Node (MSAN) platform was designed to provide the full range of advanced broadband services, even under harsh environmental conditions. Suitable for deployment in central offices or remotely, the M82 can support any mix of ADSL2+ or VDSL2 subscribers, making it an ideal choice for FTTC architectures.  The M82 is part of ECI’s 1Net framework to address your strategic and day-to-day challenges.​
 
Facebook

צור קשר :

תמיכה : 03-6178181

פועלי ציון 8 , הרצליה . פקס 09-9550017